Connect with us

تناسب اندام

رژیم غذایی مناسب برای شکم شش تکه

Published

on

تغذیه راز اصلی چربی می باشدمی باشد و اگر میخواهید به شکم شش تکه برسید باید تمرکز اصلی خود را بر روی آنچه که میخورید قرار دهید و البته ورزش های منظم و حرفه ای نیز نیاز است.
حتما شما نیز به صورت منظم به باشگاه می‌روید، تمرینات دراز و نشست فراوانی انجام می‌دهید و بیشتر اوقات خود را بر روی تردمیل می‌گذرانید اما شکم شش تکه ای ندارید.اکثر افراد بر این باورند کهشکم شش تکه بر اساس مواد غذایی که مصرف می‌شود به وجود می آید. اگرچه این موضوع یک بحث کلیشه ای می باشد اما اساس و بنیان آن هنوز هم درست و صحیح می‌باشد. اصلا مهم نیست بدن شما چقدر قوی و مستحکم ساخته شد است، اگر نتوانید رژیم غذایی خوبی داشته باشید قادر به نشان دادن شکم شش تکه خود به دیگران نخواهید بود. برای اینکه بتوانید به هدف خود دست یابید، نه تنها باید خوردن مواد غذایی ناسالم را کنار بگذارید بلکه باید رژیم غذایی داشته باشید که متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد و جلوی چاقی بیش از حد را می‌گیرد.

مواد غذایی مناسب برای داشتن شکم شش تکه

شیر غنی شده:

با مصرف کردن روزانه ی ماست و شیر غنی شده با ویتامین D می‌توانید شکم شش تکه ای داشته باشید. مطالعه انجام شده در سال ۲۰۱۳ که در مجله Nutrition Journal به چاپ رسیده است نشان می‌دهد که مصرف ترکیبی از کلسیم و ویتامین Dمی‌تواند به طور قابل توجهی چربی‌های شکمی را کاهش دهد و از اضافه وزن جلوگیری کنید. برای رسیدن به این نتایج، محققان شرکت کنندگانی را مورد مطالعه قرار دادند که به دو گروه تقسیم بندی شده بودند. گروه کنترلی از رژیم غذایی استفاده می‌کردند که به ۵۰۰ کالری در روز محدود شده بود و در آن از مکمل‌ها استفاده نمی‌شد. گروه دوم علاوه بر داشتن رژیم غذایی ۵۰۰ کالری، ۶۰۰ میلی گرم کلسیم و ۲۵ واحد ویتامین D مصرف می‌کردند. بعد از ۱۲ هفته ازمایش و بررسی، گروهی که مکمل دریافت کرده بود ۲.۶ درصد از چربی شکم را از دست داده بود. این در حالی می باشدکه گروه اول تنها ۱.۵ درصد از چربی‌های شکمی را از دست داده بود.

چای سبز:

چای سبز را بهتر است با اسم چای لاغری بشناسید؛ نوشیدن چای سبز می‌تواند فعالیت شما در باشگاه را بهبود ببخشد. مطالعه ای که اخیرا انجام شده است نشان می‌دهد که نوشیدن ۴ الی ۵ فنجان چای سبز در روز و ۲۵ دقیقه فعالیت در باشگاه می‌تواند چربی شکمی بیشتری نسبت به نخوردن چای سبز از بین ببرد. چه چیزی سبب می‌شود چای سبز چنین قدرتمند باشد؟ این نوشیدنی حاوی کاتچین است. همان گونه که می‌دانید کاتچین یک آنتی اکسیدان قدرتمند محسوب می‌شود و می‌تواند ذخیره سازی چربی در شکم را کاهش دهد. اگر طرفدار چای سبز نیستید می‌تواند گلابی تازه بخورید. این میوه نیز منبع عالی از آنتی اکسیدان‌های مختلف می باشد.

مرغ بدون چربی:

با خوردن مرغ یا بوقلمون بدون چربی می‌توانید شکم شش تکه ای داشته باشید. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که مصرف پروتئین نه تنها سبب سیر شدن افراد می‌شود بلکه به آن‌ها کمک می‌کند در وعده‌های غذایی بعدی نیز مقدار غذای کمتری مصرف کنند. مصرف پروتئین می‌تواند سوزاندن کالری بعد از مصرف مواد غذایی را تا ۳۵ درصد افزایش دهد. برای اینکه بهترین نتیجه را دریافت کنید، محققان توصیه می‌کنند ۰.۸ تا یک گرم از پروتئین را به ازای هر کیلوگرم از وزن بدن در روز مصرف نمایید.

فلفل دلمه ای:

حتی اگر خوب غذا بخورید و خوب ورزش کنید، با وجود استرس قادر نخواهید شکم شش تکه ای داشته باشید.هنگامی که تحت شرایط استرس زا قرار دارید، بدن شما شروع به ترشح هورمونی به نام کورتیزول می‌کند. این هورمون بدن را تشویق می‌کند چربی‌های افزایش دهنده کلسترول را در اطراف شکم ذخیره نماید. خوشبختانه غذاهای غنی از ویتامین C همانند فلفل دلمه ای، بروکلی و کلم بروکسل می‌تواند جلوی این موضوع را بگیرد. بر اساس مطالعه ای که محققان آلمانی انجام داده اند، خوردن مواد مغذی می‌تواند سطح کورتیزول را در طول شرایط استرس زا کم کند.

تخم مرغ:

این ماده مفید در برگیرنده مواد مغذی به نام کولین می باشد که متابولیسم را افزایش می‌دهد و به بدن کمک می‌کند فعالیت ژن‌هایی که مسئول ذخیره سازی چربی در شکم هستند را کاهش دهد. همچنین تحقیقات انجام شده نشان داده است که خوردن تخم مرغ برای صبحانه به جای غذاهای پر کربوهیدراتی همچون نان و شیرینی می‌تواند کاهش وزن را تسریع کند. این موضوع به دلیل خاصیت سیرکنندگی تخم مرغ است. تخم مرغ را آب پز کنید یا از آن برای تهیه مینی فریتاتا استفاده نمایید. اگر از خوردن تخم مرغ آب پز خسته شده اید بهتر است دستور پخت‌های دیگر را نیز امتحان کنید.

موز:

هنگامی که شکم شما نفخ دارد بسیار بزرگ تر از مقدار اصلی نشان داده خواهد شد. اگر قصد دارید با گاز، نفخ و احتباس آب در بدن مبارزه کنید بهتر است موز بخورید. یکی از مطالعات انجام شده نشان داده است اکسانی که دو بار در روز موز می‌خورند بعد از ۶۰ روز حدود ۵۰ درصد از گاز و نفخ شکم خود را از دست خواهند داد. این میوه نه تنها باکتری‌های مبارزه کننده با نفخ را در شکم افزایش می‌دهد بلکه منبع غنی از پتاسیم می باشد که به کاهش احتباس آب در بدن کمک می‌کند. زمانی که با نفخ شکم مبارزه کردید، می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری شکم شش تکه خود را نشان دهید.

کدو حلوایی:

علاوه بر اینکه کدو حلوایی می‌تواند یک سوم از نیاز بدن به فیبر را برآورده کند، یک پیمانه از آن مواد مغذی فراوانی وارد بدن خواهد کرد و دارای ۳۰ درصد از نیاز بدن به ویتامین C است. بدن از مواد مغذی برای ساخت عضلات و رگ‌های خونی استفاده می‌کند و استفاده از چنین موادی می‌تواند تاثیرات ورزش را بهبود ببخشد.

بقولات:

همان گونهکه می‌دانید بقولات در برگیرنده موادی همچون عدس، نخود، نخود فرنگی و حبوبات می باشد. در یکی از مطالعات انجام شده، محققان دریافتند که خوردن رژیم غذایی محدود شده در کالری که حاوی مصرف بقولات در هفته است می‌تواند به کاهش وزن کمک کند.کسانی که در رژیم غذایی خود از بقولات استفاده می‌کنند بهبود زیادی در سطح کلسترول بد خون خود خواهند داشت. سعی کنید این مواد را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

جوی دوسر:

بله جو سرشار از کربوهیدرات می باشد اما انتشار این قندها توسط فیبر آهسته تر شده است. جو به ازای نیم پیمانه حدود ۱۰ گرم پروتئین دارد. پس می‌تواند انرژی مورد نیاز برای ساخت عضلات را فراهم آورد. از آنجایی که فیبر موجود در آن قابل حل است، خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش می‌دهد. از دستورهای مختلف پخت برای تهیه غذاهای خوشمزه از این ماده استفاده نمایید.

کینوا:

کینوا سرشار از پروتئین می باشد و می‌تواند اسیدهای چرب غیر اشباع مفید برای قلب را فراهم کند. کینوا همچنین منبع عالی از فیبر و ویتامین B است. سعی کنید کینوا را در صبحانه خود مصرف کنید. این ماده پروتئین بیشتری نسبت به غلات دیگر دارد و کربوهیدرات آن پایین می باشد.

کاموت:

کاموت یکی از غلات بومی خاورمیانه می باشد. این ماده سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ است که برای سلامتی قلب بسیار مفید خواهد بود. همچنین کاموت در برگیرنده پروتئین بالا و کالری اندک است. نصف پیمانه از آن می‌تواند بیش از ۳۰ درصد پروتئین فراهم آورد و تنها ۱۴۰ کالری دارد. خوردن کاموت یا همان گندم خراسان می‌تواند کلسترول، قند خون و سیتوکین را کاهش دهد. سیتوکین سبب ایجاد التهاب در سرتاسر بدن می‌شود. شما می‌توانید این ماده را در سالادهای خود سرو کنید یا در کنار غذای اصلی میل کنید.

شیرکاکائو:

دوست دارید راز لاغر ماندن را بدانید؟ برای اینکار به عضلات بیشتری احتیاج دارید. زیرا عضلات بدن باعث سوزاندن کالری می‌شوند. شیر کاکائو به شما کمک می‌کند اینکار را به راحتی انجام دهید. محققان دریافته اند که ایده آل ترین مقدار پروتئین برای ساخت عضلات ۱۰ الی ۲۰ گرم است که نصف آن قبل از تمرینات ورزشی و نصف دیگرش بعد از تمرین باید مصرف شود. حالا سوال اینجاست که در یک شیرکاکائوی کم چرب چه مقدار پروتئین یافت می‌شود؟ در هر فنجان شیرکاکائو حدود ۸ گرم پروتئین وجود دارد. اگر به دنبال ماده ای می باشید که بتواند کالری‌های مصرفی را بسوزاند هر روز صبح شیرکاکائوی کم چرب بنوشید.

نان تهیه شده از ارد سبوس دار:

اگر قصد دارید چربی شکم را کاهش دهید حتما نان کمتری مصرف می‌کنید اما به دلیل داشته باشید که مصرف نان سبوس دار باید به اندازه کافی باشد. این ماده نیز همانند پاستای تهیه شده از آرد سبوس دار می‌تواند شما را سیر نگه دارد و از مصرف بیش از اندازه مواد غذایی بکاهد.

لوبیای سیاه:

همین لوبیای ساده یک ماشین چربی سوز و ایجاد کننده عضله محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید لوبیاها منبع غنی از پروتئین و فیبر می باشند. خوردن این مواد شما را مطمئن می‌سازد که قند خون به سرعت افزایش پیدا نمی‌کند. مصرف لوبیای سیاه انرژی لازم برای ساخت عضلات را فراهم خواهد کرد. یک پیمانه لوبیای سیاه حدود ۱۲ گرم پروتئین و ۹ گرم فیبر دارد. این ماده همچنین سرشار از ویتامین B و فولات است که رشد عضلات را بهبود می‌بخشد و موادی همانند مس در لوبیا وجود دارد که باعث استحکام تاندون‌ها می‌شود. مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که مصرف حبوبات یا بقولات در هفته می‌تواند کاهش وزن را تسریع کند.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Business

چجوری میتونم مدل بشم ؟

Published

on

 چجوری میتونم مدل بشم ؟

[tps_header]

چجوری میتونم مدل بشم ؟ شاید با ترویج فضاهای مجازی در سالهای اخیر افراد زیادی از سنین کودکی تا میانسالی علاقه مند به مد ، فشن و مدلینگ یا همان مدل شدن شده اند . امروزه در ایران بحث مدلینگ یا مدل شدن به دغدغه ای مهم تبدیل شده و تقریبا سوال خیلی از افراد از من اینه که میتونه مدل باشه؟ یا چه کارایی باید انجام بدیم تا به یک مدل تبدیل شیم؟ دوره آموزش مدل شدن وجود داره؟ چجوری میتونم مدل بشم ؟ و مسايلی ازین دست.

برای علاقه مندان به حوزه مدلینگ و فشن میخواهم در این مطلب مواردی رو بیان کنم تا شاید با روشن شدن برخی از مفاهیم و معنای واقعی مدل، کمکی کرده باشم. 

[/tps_header]

 

چجوری میتونم مدل بشم ؟

 

 

 

مجبورم به دلیل استفاده های ابزاری برخی از افراد به بهانه فعالیت در حوزه مدلینگ، مطالبی را خیلی شفاف و بی پرده بیان کنم. و پیشاپیش این رو هم بگم که اصلا قصد اهانت به افرادی که دلسوزانه برای این فرهنگ تلاش میکنند رو ندارم.

[tps_title]

   • در ابتدا باید مسأله رو بگم (که داخل خیلی از سمینارها و دوره های آموزشی هم بیان کردم) مدلینگ به معنای مدلی کردن می باشد و رسمأ مبحثی در عکاسی با نام مدلینگ و یا مدلینگ فتوگرافی معنا نداره و عکاسی مدلینگ از پایه من درآوردیه!!!

[/tps_title]

  • سوء تفاهم بسیار بزرگ اینه که فرضأ در جمع دوستان یا آشنایان و مخصوصأ در فصاهای مجازی مثل اینستاگرام بهم گفته شد “واوو عشقم تو چقدر خوشگلی” لزومأ به این معنا نیست که میتونم مدل بشم ! فقط زیبایی دلیل بر این نمیشه که من توانایی یا قابلیت های مدلینگ رو داشته باشم. چجوری میتونم مدل بشم ؟

  • مدلینگ یک شغل بسیار بسیار جدی و یک کار مثل تراشکاری و یا جوشکاری و یا هر کاردیگه ایست. منظورم اینه که باید براش تلاش کرد و خیلی چیزارو تجربه کرد و این شدنی نیست که یک شبه مدل بشیم. همین دیدگاه یه شبه ره صد ساله رفتن متاسفانه شرایط رو برای سوءاستفاده برخی ها از جوانان مخصوصا دختران جوان و بسیاری از روابط نامشروع و کثیف شده که نگاه جامعه به این صنعت جهانی را منفی کرده است این در شرایطیه که قطعأ استانداردهای سفت و سختی برای مدلینگ موجوده.

[tps_footer]

   • اکیدأ عرض میکنم که با تحقیق و جستجوی فراوان در دوره های مد و فشن شرکت کنید . چون در کشور ایران که زیرساخت برای مدلینگ حرفه ای موجود نیست باید حواستان باشد تا چه کسی میخواهد چه چیزی را بیاموزد؟!! بسیاری ازین کلاس ها بجز هدر دادن پول و وقتتون و سوءاستفاده از شما به بهانه آینده ای درخشان و خراب کردن ذهنیت شما درباره مد و فشن نتیجه ای براتون نخواهد داشت. پس چجوری میتونم مدل بشم ؟

[/tps_footer]

 • اگر پیشنهاد کاری به شما داده شد و وعده داد که میتونید تبدیل به یک سوپرمدل شوید و تنها چیزی که کم دارید شهرته و برای رسیدن به اون شهرت فقط کافیه 4-5 میلیون خرج کنید تا در داخل فلان مجله دیده شوید، تنها توصیه دوستانه من به شما اینه که تا به امروز هیچ کسی با پول بیشتر ازین مبالع و یا چاپ عکسی در یکی دو مجله ، مدل هم نشده چه برسه به سوپر مدل !!!!!!
 • مطمین باشید برای استارت و ورود به دنیای مد و فشن و مثلا آغار کار با یک برند پوشاک بانوان نیازمند یک بوک حرفه ای هستید و این شاید فقط برای این موضوع و در صورت تمایل داشتن برای تهیه یک بوک حرفه ای باید پول بدید و کارهایی که رایگان با آتلیه ها به عنوان مدل انجام دادید اصولا مناسب بوک نیستند.

در پایان تکرار میکنم مدلینگ یک صنعت و حرفه است و اگر میخوای جواب چجوری میتونم مدل بشم ؟ رو پیدا کنی باید بها و سختی های فراوانی رو البته در کنار یک راهنمای حرفه ای بپردازی.

چجوری میتونم مدل بشم ؟ شاید با ترویج فضاهای مجازی در سالهای اخیر افراد زیادی از سنین کودکی تا میانسالی علاقه مند به مد ، فشن و مدلینگ یا همان مدل شدن شده اند . امروزه در ایران بحث مدلینگ یا مدل شدن به دغدغه ای مهم تبدیل شده و تقریبا سوال خیلی از افراد از من اینه که میتونه مدل باشه؟ یا چه کارایی باید انجام بدیم تا به یک مدل تبدیل شیم؟ دوره آموزش مدل شدن وجود داره؟ چجوری میتونم مدل بشم ؟ و مسايلی ازین دست

ولی اگر می خواهید برای سرگرمی و بیشتر دیده شدن وارد مدلینگ شوید مطمئن باشید با مراجعه به اولین آتلیه یا سالن زیبایی استارت کار خود را می زنید البته اوایلش به شکل رایگان

Continue Reading

Business

شرایط مدل شدن در ایران

Published

on

یونیک بودن و جذابیت چهره از لحاظ ظاهری، بسیار مهمتر از زیبایی صرف در مدلینگ است .

[tps_title]مسلما شرایط مدل شدن در ایران و جهان وجود دارد که در زیر باهم مرور میکنیم :[/tps_title]

17-18 سالگی تا 30 سالگی بهترین دوران یک مدل است، البته در ایران مواردی داریم که در سن 40 سالگی هم مشغول به مدلینگ هستند اونم با اعتماد به نفس بسیار !!!

از نظر فیزیکی و ظاهری برای خانمها مهمترین نکته خود طبیعیه شماست. بدون جراحی های زیبایی و ازون بدتر تزریق های ژل در قسمت های مختلف بدن . اینکارا نه تنها باعث میشن جذابیت طبیعیتون رو  از بین بروند بلکه قطعا دیگر فرصت مدل شدن حرفه ای رو ازخودتون سلب می کنید.

درباره آقایان کوردی که در ایران متاسفانه زیاد به چشم میخورد زیاده روی در رشته بدنسازی و بیش از اندازه بزرگ کردن اعصای بدنشان هست. اینکار فقط منجر به خراب کردن فرم بدنشون میشه . این رو قطعأ بدونید که بهترین فرم بدن، فرم متعادله که در هیچ قسمتی از بدن زیاده روی نشده باشه.

برای استفاده از مدل ها در  “کَت واک” ها نیاز به افراد بسیار لاغر داریم.کلأ از لحاظ فیزیکی موارد متنوعی وجود داره و خصوصیات جسمانی با توجه به نوع استفاده ای که از مدل قراره صورت بگیره متفاوته. و این یعنی یک مدل برای هر پروژه ای مناسب نیست.

[tps_footer]با توجه به شرایط مدل شدن در ایران قد برای خانم ها معمولا از 165 تا 180 و برای آقایون از 175 تا 185 هست.[/tps_footer]

 

شرایط مدل شدن در ایران

شرایطی که گفتیم وحی منزل نیست و حتی من فکر می کنم نوع شرایط زیستی و اجتماعی و ژنتیکی هر منطقه میتونه این استانداردهارو تغییر بده . به همین خاطر در ایران و با توجه به ژن ایرانی شرایط قد هم میتونه فرق کنه . نکته مهم اینه که قد بلند همیشه ملاکی برای بهتر بودن مدل نمیتواند باشد، بلکه مهم متناسب بودن اندازه های پایین تنه و بالا تنه فرد می باشد.

همیشه مطمین یاشید استثناء هایی هم برای موارد فوق هست، رده سنی که درباره اش گفتیم بهترین زمان برای مدلینگه ولی استثنا هم وجود داره که برخی از سوپرمدل های جهانی تا سنین بالاتر هم مدل بودن و موارد خاص بسیار دیگه با کمی جست و جو موارد زیادی رو پیدا خواهید کرد.

اگر شما هم برای شرایط مدل شدن در ایران اطلاعات بیشتری دارید یا در این زمینه سوالی دارید، در پایین این صفحه منتظرتون هستم

مدلینگ در ایران پتانسیل بسیاری دارد. مانند اجرای شوهای مد لایو در کشورهای اسلامی، در توسعه فرهنگ و هنر ایرانی-اسلامی می تواند موثر باشد چونکه طراحان مد و لباس در کشورهای همسایه و اسلامی با مسائل یکسان فرهنگی-مذهبی دست و پنجه نرم می کنند.

Continue Reading

پوشاک بانوان

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس

Published

on

مد و فشن

 

[tps_header]

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس

صنعت مد و فشن همیشه وابسته به مدل های جذاب با استایلی منحصر به فرد بوده.  یکی از موفق ترین افراد در این عرصه، که هم اکنون نیز با کمپانی های بزرگ و برندهای معروف همکاری می کند، کارمن دلورفیس می باشد. اگر شما هم دنبال کننده مطالب مد و فشن باشید حتما نام او را شنیده و یا فشن ویک های او را مشاهده کرده اید.

در این مقاله می خواهیم با این مدل معروف و فعال مد و فشن بیشتر آشنا شویم 

کارمن دلورفیس در یک خانواده چندملیتی به دنیا آمد. پدرش ایتالیایی و مادر او مجارستانی هستند. او در آمریکای شمالی ، یعنی مرکز دنیای فشن و مد متولد شد و همین باعث شد که از کودکی با این صنعت درگیر شود.

[/tps_header]

او در خانواده ای فقیر متولد شد و تغذیه نامناسب باعث شد که اندامش بسیار لاغر باشد، البته این ویژگی موجب شد که سریعتر و راحت تر پا به عرصه مدلینگ بگذارد اما بعضی اوقات هم لباس ها به آن شکلی که باید بر تن او نمی نشستند و تصویر برداران و عکاسان مجبور بودند که از پشت سنجاقی به لباس بزنند و یا برخی از قسمت های بدن مانند سینه و کمر را با دستمال یا پنبه پر تر کنند

پدرخوانده او در سال ۱۹۴۶ تلاش بسیاری کرد تا موفق شد او را با مجله ای معروف آشنا سازد، سرانجام او اولین قراردادش را در ۱۵سن سالگی با همان مجموعه به ازای ساعتی ۷ دلار، امضا کند. البته پیشرفت او به میزانی چشمگیر بود که چند سال بعد درآمدش چند برابر شد. قامت بلند کارمن و موهای نقره ای رنگش از موثرترین دلایل موفقیت او بود. مدلینگ برای عکاسان مشهور حوزه تبلیغات مانند ملوین سوکولسکی، عاملی بود که باعث معروفیت و شهرت زیاد او شد..

 

 

 

[tps_title]دوران طلایی مدلینگ برای کارمن در دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی بود که وی برای برندهای معروف در حوزه استایل و مد مثل موسسه تبلیغات فورد فعالیت می کرد.[/tps_title]

 

 

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell'Orefice

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell’Orefice

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell'Orefice

[tps_footer]مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell’Orefice

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell'Orefice

مد و فشن | پیرترین مدل جهان | کارمن دلورفیس Carmen Dell’Orefice

کارمن در طول زندگیش سه مرتبه ازدواج کرد. او خودش را انسانی رمانتیک واحساساتی می داند است. نخستین ازدواجش در ۱۶ سالگی با شخصی به اسم بیل مایلز بود، که حاصلش یک فرزند دختر و سپس طلاق از وی بود. شوهر اولش از کارمن فقط سوء استفاده مالی زیادی می کرد اما در واقع عاشق زن دیگری بود. او ۲۶ سال از کارمن بزرگتر بود. ازدواج بعدش با ریچارد هیمن بود که در عرصه مدلینگ از عکاسان معروف بود. این بار هم زندگیه مشترک آنها زیاد طولانی نشد.

آن موقع کارمن قصد داشت که دور شود از صنعت مد و فشن ، برای همین همسر دومش او را ترک کرد. معماری جوان به اسم ریچارد کاپلان سومین ازدواج کارمن بود که ده سال در کنار همدیگر بودند. چهارمین بار او می خواست با دیوید ساسکایند ازدواج کند ولی پیش از فرا رسیدن مراسم ازدواجشان، دیوید فوت کرد.

خوشبختانه کارمن دیگر هوس ازدواج به سرش نزد !!!

دانشگاه هنر لندن سال ۲۰۱۱ به کارمن دکترای افتخاری برای ۵۰ سال حصور فعال در حوزه مد، تأثیرگذار بودن او در این حوزه و پرورش افرادی موفق برای مد و فشن، اهدا کرد. این دانشگاه بعداز آن نمایشگاهی از آرشیو طرح ها وعکس های او راه انداخت که بسیار از آن استقبال شد.

راه اندازی فروشگاه «پالاسیو دی هیررو پولانکو» از جدیدترین فعالیت های کارمن در سال ۲۰۱۵ در زمینه پوشاک بانوان است.

[/tps_footer]

 

برندهای لاکچری دنیای فشن و مد در این فروشگاه به فروش می رسد و برای برندهای لاکچری مثل لوییس ویتون یک نمایشگاه دائمی است.

 

 

کارمن که هم اکنون در ۸۵ سالگی به سر می برد در نیویورک به  پرورش افراد فعال و طراحی لباس در دنیای مد مشغول می باشد. کارمن دلورفیس هم اکنون به عنوان یک مدل در حوزه البسه و زیورآلات کهنسالان مشغول است.

 • در اکتبر سال ۲۰۱2، لیستی از پردرآمدترین مدل های جهان توسط مجله فربس تهیه شد که در آن کارمن دلورفیس سومین مدل پردرآمد در دنیا بود.
 • در سال ۲۰۱۴ هم کارمن دلورفیس مقام سوم را از بین ۱۰ مدل برتر که مجله ی وُگ گردآوری کرده بود، به دست آورد.

 

Continue Reading

مطالب داغ