Connect with us

پوشاک آقایان

مناسب با اندامتان لباس خود را انتخاب کنید

Published

on

اگر قصد ارتقاء استایل خود را دارید و همین الان هم یک دست کت و شلوار و لباس رسمی سطح بالا برای خودتان تهیه کرده‌اید که از هر جهت مناسب شماست، به فرم اندام مردانه شما می‌آید و شما را خوش تیپ نشان می‌دهد در کار خود موفق بوده‌اید. اما برای موقعیت‌های دیگر چه خواهید کرد؟ همیشه که نمی‌توان کت و شلوار و لباس رسمی پوشید. شما به لباس‌های روزمره و دم دستی هم نیاز دارید و این لباس‌ها هم باید برای فرم اندام مردانه شما مناسب باشند و نشان دهند که شما فردی خوش لباس و شیکپوش هستید. در این مقاله از مجله قرمز لباس‌هایی را معرفی خواهیم کرد که برای هر نوع فرم اندام مردانه مناسب هستند و شما می‌توانید به عنوان لباس‌های روزمره و دم دستی خود از آن‌ها استفاده کنید.

وقتی صحبت از تیپ غیررسمی مردانه می‌شود لباس‌های بدفرم و گشاد که اندازه بدن هم نیستند به ذهن متبادر می‌شود اما دلیلی برای این ناهماهنگی وجود ندارد و در لباس‌های غیررسمی هم می‌توان شیک و خوش تیپ بود به شرطی که لباس مناسب فرم اندام مردانهانتخاب شود. فرم اندام مردانه به پنج دسته کلی تقسیم می‌شود که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارد و هدف از انتخاب لباس باید تعدیل کردن این ویژگی‌ها و متعاد نشان دادن اندام باشد. برای این کار شما به لباس‌های متعددی نیاز ندارید و می‌توانید با ترکیب درست و حساب شده با تعداد محدودی لباس مناسب هم این کار را انجام دهید و تیپ غیررسمی خود را بسازید. در هر صورت این سه قانون را در انتخاب لباس برای فرم اندام مردانه همیشه مد نظر داشته باشید:

  • اندازه بودن لباس
  • توجه به تناسبات و تعادل
  • تاکید روی قسمت‌های دلخواه اندام

 

لباس مناسب برای آقایان خیلی لاغر

آقایان خیلی لاغر معمولا عرض شانه و کمر نزدیک به هم دارند و باید  لباس‌های انتخاب کنند که عرض شانه‌ها را بیشتر نشان دهد و در قسمت کمر باریکتر باشد تا صافی اندام را متعادل کند. لباس‌های پیشنهادی برای این فرم اندام مردانه عبارتند از:

یک پیراهن همه کاره: یک پیراهن با خطوط افقی در نزدیکی شانه‌ها می‌تواند عرض شانه‌ها را بیشتر نشان دهد و پارچه پیراهن باید به اندازه کافی محکم و سنگین باشد تا ساختار خوبی زیر لباس‌های دیگر داشته باشد. اگر بلندی پیراهن هم کمی بیشتر باشد می‌تواند یک سایز کوچکتر بگیرید تا روی سرشانه‌ها کاملا اندازه بایستد.

یک ژاکت دکمه‌دار: برای ایجاد کمی حجم روی اندام و کنترل بهتر روی فرم اندام استفاده از چنین ژاکتی توصیه می‌شود حتی اگر هوا چندان خنک نباشد. از رنگ‌ها و فرم‌های کلاسیک با یقه هفت و کمر باریک استفاده کنید، ژاکت کلاه‌دار هم مورد قبول است.

یک شلوار اسلیم فیت با رنگ روشن: چنین شلواری به ایجاد حجم روی پایین تنه و پرتر دیده شدن اندام کمک می‌کند. رنگ‌های  روشن مثل کرم، خاکی یا بژ هم اثر بزرگ کنندگی دارند و پاهای شما چندان لاغر به نظر نخواهند رسید.

 

لباس مناسب برای فرم اندام مردانه چاق و درشت

این فرم اندام در میان آقایان شیوع زیادی دارد چون چاقی مردانه معمولا در قسمت شکم رخ می‌دهد و این افراد با داشتن شکم بزرگ پاهای لاغری دارند. اگر اندام چاق و درشتی دارید باید لباس‌هایی انتخاب کنید که بدن شما را باریک‌تر و لاغرتر نشان دهد، لباس‌های پیشنهادی برای این فرم اندام مردانه عبارتند از:

یک کت مردانه راسته با یقه عریض: کت راسته مردانه در قسمت کمر خود دارت ندارد در نتیجه فرم شکم را مخفی می‌کند، اگر عرض قسمت یقه هم زیاد باشد درشتی بالاتنه تا حد زیادی خنثی خواهد شد و چنین کتی بهترین انتخاب برای آقایان درشت هیکل است.

یک شلوار کلاسیک با فاق متوسط: اگر شلوار شما فرم کلاسیک داشته باشد، کاملا اندازه باشد و کمر آن روی خط طبیعی کمر بیفتد شما در چنین شلواری احساس راحتی و آزادی بیشتری خواهید داشت و اندام شما لاغرتر به نظر خواهد رسید.

ساسپند به جای کمربند: کمربند یکی از دردسرهای آقایانی است که شکم بزرگی دارند چون پیدا کردن کمربند با سایز درست ساده نیست و بستن آن به شکم فشار وارد می‌کند. اما ساسپند چنین دردسرهایی را ندارد و شما با کمک آن به راحتی می‌توانید شلوار خود را نگه دارید.

 

لباس مناسب برای فرم اندام مردانه متوسط

اگر اندام معمولی و متوسطی دارید که در آن عرض شانه از کمر بیشتر است جزو افراد خوش شانسی هستید که بیشتر لباس‌های مردانه برای آن‌ها طراحی شده است. اما برای تاکید بیشتر روی تناسب اندام خود می‌توانید این لباس‌ها را بپوشید:

کتی که فرم طبیعی بدن را دنبال کند: شما باید تناسب و سادگی را در لباس‌های خود رعایت کنید چون خودتان اندام متناسبی دارید. یک کت برش‌دار کمر باریک که فرم اندام شما را دنبال کند بهترین گزینه برای شما است.

پیراهن اسلیم فیت یا معمولی: در مورد پیراهن هم باید تناسب و تعادل را رعایت کنید و از پیراهنی استفاده کنید که کاملا اندازه باشد و فیت آن هم بسته به سلیقه و استایل شما تنگ یا متوسط باشد.

اکسسوری‌های جذاب: برای تاکید روی اندام و تناسب آن شما می‌توانید از اکسسوری‌های چشمگیر و زیبا استفاده کنید، اکسسوری‌هایی مثل کراوات، کلاه و … که شما را خاص و متفاوت نشان دهد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پوشاک آقایان

پوشاک رسمی آقایان – چه مجالسی باید پوشاک رسمی بپوشیم !

Published

on

مجله مد و فشن در کرج

پوشاک رسمی آقایان و مکانهایی که ضرروری است از پوشاک رسمی استفاده کنیم

لباس های رسمی برای اقایان در مجالس یکی از مهم ترین نکات  است در زیر با مجله مد و فشن در کرج با ما همرا شوید

پوشاک رسمی آقایان یکی از مهمترین مسائل در زمینه مد و فشن می باشد . که در واقع برای آقایان کت و شلوار با رنگهای خاص  مانند توسی ، سرمه ای ، مشکی غیره و ست کردن رنگ کت و شلوار با پیراهن مردانه جزء اصول پوشاک رسمی آقایان می باشد استفاده از پوشاک رسمی در برخی جلسات بسیار ضرروی است چون در مرحله بدو از ورود شما به جلسات رسمی و مهم نشان دهنده شخصیت و بیان کننده هویت شما می باشد.  استفاده از لباس های اسپورت در جلساتی مانند مصاحبه کاری – جلسات هیئت مدیره و ازین قبیل جلسات کمی زننده بوده و ممکن است نظر دیگران نسبت به شما و شخصیت واقعی شما درست نباشد و به قول معروف روی شما حساب نکنن . در واقع در جلسات رسمی شما با پوشیدن لباس رسمی نه تنها جذاب تر و گیرا تر هستید بلکه باعث محترم شمردن جلسه مورد نظر از طرف شما می باشد .

 

علاوه بر جلسات و محافل رسمی کاری ، ما توصیه می کنیم که در اولین جلسه دیدار با دختر خانم موردعلاقه خود از پوشاک رسمی کت و شلوار  به جای لباس اسپورت استفاده کنید و مطمئن باشید در نظر اول ایشون تأثیر فوق العاده مثبتی خواهید داشت .

 

چند نکته در مورد لباس رسمی آقایان

1.هیچگاه  زیر كت و شلوار خصوصا رسمی از پیراهن آستین كوتاه استفاده نكنید.

2.رنگ كت و شلوار رسمی سرمه‌ای و پس از آن مشکی یا رنگ تیره است. برای جلسات رسمی هیچ رنگ دیگری استفاده نمی‌شود.

3.هیچ كت تكی به درد هیچ مجلس رسمی نمی‌خورد. بنابراین در جلسات رسمی با كت تك ظاهر نشوید بهتر است .

4.اگر از كراوات استفاده می‌كنید با لباس رسمی از رنگ‌های شاد مانند قرمز، بنفش و… استفاده شود. هرچند كراوات كاملا مرتبط با سلیقه شما است، بعضا مقامات و سران كشورها، رنگ كراوات خود را از رنگ غالب پرچم كشور خود استفاده می کنند.

 

مجله مد و فشن در کرج

Continue Reading

پوشاک آقایان

لباس های مناسب برای آقایان در فصل بهار و تابستان

Published

on

مجله مد و فشن در کرج

شما  اگر  بخواهید واقعا شیک باشید لازم است بیشتر به موضوع آب و هوا توجه کنید و یکی از سختی های بهار و  تابستان گرمی هوا است و  لباس هایی که به اندازه ایی عرق ایجاد می کنند که باید هر روز به حمام رفت یا حداقل از اسپری ها و مختلف استفاده کرد   در مجله مد و فشن در کرج ما به این موضوع می پردازیم ،با ما همراه باشید .

شلوارهای کتان سبک وزن

این نوع شلوارها در خرید لباس تابستانی  و بهارانه  بیشتر مردان جایگاهی ندارد.

 مجله مد و فشن  در کرج  به شما شلوار های کتان  سبک وزن  رو پیشنهاد میکند   به خصوص که مانند شلوار جین باعث ایجاد عرق بر روی پاهای شما نمی شوند و بسیار مناسب است برای روز های گرم

 

مجله مد و فشن در کرج

مجله مد و فشن در کرج

پیراهن های یقه کوبایی

بعضی اوقات می شود ما  در تابستان هنگام استفاده از پیراهن ها، استایل اشتباهی را انتخاب کرده و وضعیت نامناسبی را در لباس های خود ایجاد کرده ایم. به خصوص در تعطیلات.

خوشبختانه هنگام استفاده از پیراهن های یقه کوبایی چنین مشکلاتی ندارید. این پیراهن های ساده و چاپی که به راحتی با هر نوع  شلواری ست می شود و با خیال راحت می توانید به هرجا که مد نظرتون هست بروید .

 

تی شرت و پیراهن های مردانه در کرج

با توجه به اینکه تی شرت ها بخش کوچکی از انواع لباس های مردانه را تشکیل می دهندکه بسیار عادی است و خیلی پراستفاده. با اینحال لباس هایی هستند که برای عروسی های تابستانی به شدت توصیه می شود. تی شرت ها برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب هستند و درحال حاضر در عروسی ها و جشن های تابستانی جای مناسبی برای خود پیدا کرده اند.

مجله مد و فشن در کرج

 

عینک های آفتابی های شیک در کرج

عینک های آفتابی بسیار مهم هستند و  آنها برای زندگی هستند . در زمستان وجود ابرها باعث می شوند که خیلی عینک آفتابی استفاده نشود. اما رد فصل بهار و تابستان و حتی تا اواخر پاییز شما نیاز به یک یا دو عینک آفتابی دارید. شما به محافظت های بیش از حد در برابر اشعه های یو وی ندارید. شما با سه جفت عینک آفتابی می توانید پوشش خود را مرتب کنید و استفاده کنید تا زمانی که آنهارا از دست بدهید و یا اشتباهی روی آنها بنشینید.

 

Continue Reading

پوشاک آقایان

خوش تیپی دانشجویی پسرونه

Published

on

دانشجویان خوش تیپ

نکات مهم و راحت برای خوش تیپی شما در دانشگاه

انتخاب لباس دانشجویی پسرانه کار سختی نیست اگر بعضی از اصول و قواعد کلی را بدانید و رعایت کنید. وقتی این مطلب را خواندید تمام نکات رو به یاد داشته باشید و هنگام رفتن به دانشگاه همشو رعایت کنید و به  خاطر بسپارید قرار نیست تمام گزینه هایی که معرفی کرده ایم را بخرید و ممکن است خیلی‌هایشان را همین حالا هم داشته باشید یا بعضی هایشان با استایل شما جور نباشند.

تیپ دانشجویی پسرانه و مهم بودن  تی شرت

خرید تی شرت را در اولویت قرار دهید به خصوص که می‌توانید آن را به تنهایی یا زیر یک پیراهن مردانه با دکمه‌های باز بپوشید. مدل تی شرت‌ برای تیپ دانشجویی پسرانه، باید شامل دو فرم یقه شود؛ یقه گرد و یقه هفت. تیشرت یقه گرد به خصوص با پیراهنی که روی آن می پوشید خوب می‌شود و تیشرت یقه هفت را می توانید به تنهایی هم به کار ببرید.

روزهای اول مهر می توانید سراغ رنگ‌های شاد و روشن تابستانه بروید. اما اگر دوست دارید تی شرت مردانه ای بخرید که به درد روزهای بعد هم بخورد پیشنهاد ما انتخاب رنگ های طوسی، سرمه ای، سفید و مشکی است.

کت تک مردانه، ضروری یا غیر ضروری؟

اگر  به خوش تیپی خود اهمیت می دهید  و هزینه بیشتر برایتان مهم نیست، پیشنهاد می کنیم کت تک مردانه را به کمدتان اضافه کنید. کت تک مردانه پارچه‌ای دو دکمه به رنگ سرمه ای یا مشکی و کت تک جین مردانه با رنگ تیره دو عضو تازه کمد شما می شوند که ست لباس دانشجویی پسرانه شما را تکمیل می کنند. اگر بیشتر اسپرت می پوشید کت تک جین را جایگزین کت تک پارچه ای کنید. اگر هم این گزینه ها را دارید می توانید کت تک پارچه ای را با تیشرت یقه هفت یا پیراهن بپوشید و کت جین را با تیشرت یقه گرد و پولوشرت همراه کنید.

پلیور یا سویشرت مردانه؛ کدام به دردم می‌خورد وکدام خوش تیپ تر است ؟

سویشرت به راحتی با شلوار جین مردانه ست می شود و تیپ اسپرت می سازد و پلیور یا ژاکت مردانه را می‌توان به همراه شلوار کتان برای داشتن یک ست نیمه رسمی پوشید. برای انتخاب هودی یا سویشرت می‌توانید سراغ رنگ هایی مثل نارنجی، سبز تیره، کرم، مشکی و قرمز بروید.

این رنگ ها برای نیمسال اول تحصیلی که هوا خنک و سرد است، مناسب هستند. برای انتخاب پلیور هم سراغ رنگ هایی مثل طوسی، سرمه‌ای، مشکی، آبی، قرمز و پرتقالی بروید. برای داشتن یک تیپ خاص می‌توانید زیر پلیورتان پیراهن مردانه بپوشید و بگذارید یقه اش خودی نشان بدهد. اگر بیشتر نیمه رسمی می پوشید سراغ پلیورتان بروید و برای اسپرت پوشی از سویشرت یا هودی استفاده کنید.

 

 

چند نکته مهم برای داشتن تیپ دانشجویی شیک

 

اگر اضافه وزن دارید از تناژهای تیره هر رنگی استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید با خیال راحت سراغ رنگ های روشن تر هم بروید.

پسرانی که شانه های پهن و میان تنه لاغر دارند تقریبا می توانند هر نوع لباسی بپوشند؛ هم تنگ و هم گشاد.

رنگ‌هایی مثل سفید، مشکی، طوسی و سرمه‌ای را به عنوان چهار ضلع یک مربع در نظر داشته باشید. هر کدام از این رنگ ها را می توان با مجموعه بزرگی از رنگ های دیگر یا حتی با سایر اضلاع ترکیب کرد و نتیجه خوبی گرفت.

اگر دوست دارید قدتان بلند به نظر برسد موقع خرید شلوار سراغ شلوار فاق بلند بروید و اگر قدتان بلند است و نمی‌خواهید پاهایتان کشیده به نظر آیند سراغ فاق متوسط بروید.

در هیچ شرایطی شلوار فاق کوتاه نپوشید، دانشگاه و غیر دانشگاه هم ندارد.

عناصر اصلی کمدتان شامل شلوار جین و پارچه‌ای، تی شرت و پولوشرت، پلیور یا کاردیگان، کفش رسمی و روزمره، کاپشن یا پالتو می شود.

در کنار داشتن رنگ های خنثی، چند تکه لباس رنگی هم داشته باشید. رنگ های شاد سن شما را کمتر می کنند و نشاط بیشتری به ظاهرتان می بخشند.

چنانچه می خواهید اساتیدتان را تحت تاثیر قرار دهید و در آینده با آن ها همکاری کنید، از حالا شبیه شغل و موقعیتی که دوست دارید لباس بپوشید.

در نهایت شما با این نکات ساد خوش تیپ می شوید

Continue Reading

مطالب داغ