Connect with us

پوشاک آقایان

استایل تکرنگ مردانه را به سه روش متنوع و جذاب بسازید

Published

on

وقتی صحبت از استایل تکرنگ مردانه می‌شود همه به تیپی تکراری و سرتاپا مشکی فکر می‌کنند که کسل کننده است و جذابیتی ندارد. در حالی که آقایان می‌توانند با استایل تکرنگ هم تیپ متنوع و جذابی داشته باشند و خسته کننده و تکراری به نظر نرسند. این کار بسیار ساده است و تنها کافی است از افرادی که در این کار متخصص هستند ایده بگیرید و با اضافه کردن ویژگی‌های خاص استایل خودتان آن را شخصی کنید. در این مقاله چهار نوع کلی استایل تکرنگ مردانه را به شما معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و سبک خود نوعی را که مناسب شماست انتخاب کنید و تیپی جذاب و سطح بالا داشته باشید بدون آن که جلف یا خسته کننده به نظر برسید.

استایل تکرنگ چیست؟

همان طور که از نام این استایل مشخص است همه لباس‌ها و اکسسوری‌های تشکیل دهنده این استایل همرنگ هستند و یا در یک دامنه رنگی قرار می‌گیرند مثلا مشکی و خاکستری تیره، قهوه‌ای و کرم و شتری و یا سرمه‌ای و آبی نفتی. این استایل از شیک‌ترین و سطح بالاترین تیپ‌ها است که هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند از آن بهره ببرند و تیپ خاص و جذابی برای خود بسازند.

شرایط استایل تکرنگ مردانه

رنگ‌های مختلفی را می‌توان به عنوان اساس استایل تکرنگ در نظر گرفت مثل مشکی، قهوه‌ای، خاکستری و … که البته برای آقایان بیشتر توصیه می‌شود از رنگ مشکی برای استایل تکرنگ مردانه خود استفاده کنند چون این رنگ مزایای زیادی دارد از جمله لاغر و کشیده به نظر رسیدن و جذابیت مردانه و مرموز شدن. در نظر داشته باشید که اگرچه لباس‌ها و اکسسوری‌های شما از نظر رنگی نزدیک به هم هستند اما از نظر بافت می‌توانند (و بهتر است که) متضاد و متفاوت باشند مثلا کنار هم قرار گرفتن بافت چرم و پارچه ساده یا بافتنی و خز و چیزهایی از این قبیل کمک می‌کند که از نظر بصری تنوع ایجاد شود و تیپ شما حالت تکراری و خسته کننده نداشته باشد و به جذابیت شما افزوده شود. این تنوع بافت می‌تواند به صورت لباس‌ها و اکسسوری‌های مجزا و یا تکه دوزی روی لباس (مثلا پچ چرمی روی آرنج کت که این روزها خیلی هم طرفدار دارد) باشد. در ادامه سه تیپ اصلی مردانه و روش به کار بردن استایل تکرنگ مردانه در هر کدام را بیان می‌کنیم.

تیپ اسپورتی تکرنگ مردانه

تیپ اسپورتی از تیپ‌های محبوب آقایان است که در هر سنی به خصوص میان جوانان طرفداران زیادی دارد. بسیاری از آقایان تصور می‌کنند استایل اسپورت لزوما از لباس‌های رنگارنگ و جلفی تشکیل شده که مناسب آن‌ها نیست و به همین دلیل قید تیپ ورزشی و اسپورت را می‌زنند. اما اگر یک استایل اسپورتی ساده و تکرنگ شیک برای خودتان بسازید دیگر لازم نیست نگران جلف بودن تیپتان باشید و در عین راحتی می‌توانید سطح بالا هم به نظر برسید. اجزای تشکیل دهنده این تیپ می‌تواند یک تیشرت کاملا اندازه سفید یا سفید و مشکی طرح‌دار به همراه یک شلوار جین مشکی یا شلوار ورزشی مناسب بیرون است. این تضاد کمک می‌کند تا استایل شما متنوع و سطح بالا شود و با تیپ عزاداری محرم اشتباه نشود! البته در صورت تمایل می‌توانید از تیشرت مشکی هم استفاده کنید. برای کفش‌ها بهتر است سراغ یک چیز ساده بروید و به جای کتانی‌های لوگودار و شلوغ یک کتانی ساده مشکی یا سفید و یا ترکیبی از هردو و یا خاکستری را انتخاب کنید. اگر شرایط آب و هوا مساعد نباشد به یک کت چرم یا کتان یا سوئیشرت مشکی هم نیاز خواهید داشت. اگر به استایل اسپورت متعهد هستید هودی یا سوئیشرت انتخاب کنید. اکسسوری‌های شما هم می‌تواند یک کلاه بیسبال، دستبند و یا چیزهای ساده  و هماهنگ دیگر باشد.

تیپ اختیاری تکرنگ

تیپ اختیاری یا ترکیبی تیپی است که محدودیت‌های تیپ رسمی را ندارد اما مانند تیپ ورزشی هم بی‌قید و راحت نیست و حالتی مابین این دو را دارد. اگر به این مدل لباس پوشیدن علاقمند هستید استایل تکرنگ می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. به طور مثال این تیپ می‌تواند مرکب از یک تیشرت ساده مشکی یا طرح‌دار یا پیراهن چهارخانه اسپورتی به همراه شلوار جین چسبان باشد. برای تنوع و تاکید بیشتر می‌توانید از بافت‌های متضاد در این نوع استایل بهره بگیرید مثلا یک کت چرم یا بوت چرم به لباس‌های ساده خود اضافه کنید تا تضاد را در عین هماهنگی به وجود آورند. از پوشیدن لباس‌های طرح‌دار هراس نداشته باشید، مثلا یک پیراهن چهارخانه سیاه و سفید می‌تواند عضو جذاب تیپ شما باشد. برای تنوع و زیبایی بیشتر از اکسسوری‌های فلزی مثل دستبند و … هم بهره ببرید.

تیپ رسمی تکرنگ مردانه

اما تیپ رسمی تکرنگ که یکی از پرطرفدارترین تیپ‌های مردانه است چون درصد خطا در این روش کمتر از ترکیب‌های دیگر است و اگر همه لباس‌های خود را از رنگ‌های سیاه و سفید انتخاب کنید مطمئن خواهید بود که راه را درست رفته‌اید بدون آن که از رسمی بودن استایل شما کاسته شود. کت و شلوار مشکی یکی از لباس‌های پرطرفدار مردانه است که به همه می‌آید  و همه آقایان به یک دست از آن نیاز دارند. این ترکیب اگر با یک پیراهن سفید همراه شود تضاد زیبایی به وجود می‌آورد. البته اگر اهل جسارت هستید می‌توانید از پیراهن مشکی هم استفاده کنید اما مراقب باشید که به نظر نرسد مهمان مراسم ختم هستید. در مورد کفش هم که تکلیف شما مشخص است و یک جفت کفش چرم رسمی مشکی بهترین انتخاب برای شما است. البته برای تنوع می‌توانید از کفش‌های خاکستری هم استفاده کنید. اکسسوری‌های تیپ رسمی مثل دکمه سردست، پوشت و … را نیز با استایل تکرنگ و ساده خود هماهنگ کنید تا همه چیز در شکل ایده‌آل خود باشد.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پوشاک آقایان

پوشاک رسمی آقایان – چه مجالسی باید پوشاک رسمی بپوشیم !

Published

on

مجله مد و فشن در کرج

پوشاک رسمی آقایان و مکانهایی که ضرروری است از پوشاک رسمی استفاده کنیم

لباس های رسمی برای اقایان در مجالس یکی از مهم ترین نکات  است در زیر با مجله مد و فشن در کرج با ما همرا شوید

پوشاک رسمی آقایان یکی از مهمترین مسائل در زمینه مد و فشن می باشد . که در واقع برای آقایان کت و شلوار با رنگهای خاص  مانند توسی ، سرمه ای ، مشکی غیره و ست کردن رنگ کت و شلوار با پیراهن مردانه جزء اصول پوشاک رسمی آقایان می باشد استفاده از پوشاک رسمی در برخی جلسات بسیار ضرروی است چون در مرحله بدو از ورود شما به جلسات رسمی و مهم نشان دهنده شخصیت و بیان کننده هویت شما می باشد.  استفاده از لباس های اسپورت در جلساتی مانند مصاحبه کاری – جلسات هیئت مدیره و ازین قبیل جلسات کمی زننده بوده و ممکن است نظر دیگران نسبت به شما و شخصیت واقعی شما درست نباشد و به قول معروف روی شما حساب نکنن . در واقع در جلسات رسمی شما با پوشیدن لباس رسمی نه تنها جذاب تر و گیرا تر هستید بلکه باعث محترم شمردن جلسه مورد نظر از طرف شما می باشد .

 

علاوه بر جلسات و محافل رسمی کاری ، ما توصیه می کنیم که در اولین جلسه دیدار با دختر خانم موردعلاقه خود از پوشاک رسمی کت و شلوار  به جای لباس اسپورت استفاده کنید و مطمئن باشید در نظر اول ایشون تأثیر فوق العاده مثبتی خواهید داشت .

 

چند نکته در مورد لباس رسمی آقایان

1.هیچگاه  زیر كت و شلوار خصوصا رسمی از پیراهن آستین كوتاه استفاده نكنید.

2.رنگ كت و شلوار رسمی سرمه‌ای و پس از آن مشکی یا رنگ تیره است. برای جلسات رسمی هیچ رنگ دیگری استفاده نمی‌شود.

3.هیچ كت تكی به درد هیچ مجلس رسمی نمی‌خورد. بنابراین در جلسات رسمی با كت تك ظاهر نشوید بهتر است .

4.اگر از كراوات استفاده می‌كنید با لباس رسمی از رنگ‌های شاد مانند قرمز، بنفش و… استفاده شود. هرچند كراوات كاملا مرتبط با سلیقه شما است، بعضا مقامات و سران كشورها، رنگ كراوات خود را از رنگ غالب پرچم كشور خود استفاده می کنند.

 

مجله مد و فشن در کرج

Continue Reading

پوشاک آقایان

لباس های مناسب برای آقایان در فصل بهار و تابستان

Published

on

مجله مد و فشن در کرج

شما  اگر  بخواهید واقعا شیک باشید لازم است بیشتر به موضوع آب و هوا توجه کنید و یکی از سختی های بهار و  تابستان گرمی هوا است و  لباس هایی که به اندازه ایی عرق ایجاد می کنند که باید هر روز به حمام رفت یا حداقل از اسپری ها و مختلف استفاده کرد   در مجله مد و فشن در کرج ما به این موضوع می پردازیم ،با ما همراه باشید .

شلوارهای کتان سبک وزن

این نوع شلوارها در خرید لباس تابستانی  و بهارانه  بیشتر مردان جایگاهی ندارد.

 مجله مد و فشن  در کرج  به شما شلوار های کتان  سبک وزن  رو پیشنهاد میکند   به خصوص که مانند شلوار جین باعث ایجاد عرق بر روی پاهای شما نمی شوند و بسیار مناسب است برای روز های گرم

 

مجله مد و فشن در کرج

مجله مد و فشن در کرج

پیراهن های یقه کوبایی

بعضی اوقات می شود ما  در تابستان هنگام استفاده از پیراهن ها، استایل اشتباهی را انتخاب کرده و وضعیت نامناسبی را در لباس های خود ایجاد کرده ایم. به خصوص در تعطیلات.

خوشبختانه هنگام استفاده از پیراهن های یقه کوبایی چنین مشکلاتی ندارید. این پیراهن های ساده و چاپی که به راحتی با هر نوع  شلواری ست می شود و با خیال راحت می توانید به هرجا که مد نظرتون هست بروید .

 

تی شرت و پیراهن های مردانه در کرج

با توجه به اینکه تی شرت ها بخش کوچکی از انواع لباس های مردانه را تشکیل می دهندکه بسیار عادی است و خیلی پراستفاده. با اینحال لباس هایی هستند که برای عروسی های تابستانی به شدت توصیه می شود. تی شرت ها برای فصل بهار و تابستان بسیار مناسب هستند و درحال حاضر در عروسی ها و جشن های تابستانی جای مناسبی برای خود پیدا کرده اند.

مجله مد و فشن در کرج

 

عینک های آفتابی های شیک در کرج

عینک های آفتابی بسیار مهم هستند و  آنها برای زندگی هستند . در زمستان وجود ابرها باعث می شوند که خیلی عینک آفتابی استفاده نشود. اما رد فصل بهار و تابستان و حتی تا اواخر پاییز شما نیاز به یک یا دو عینک آفتابی دارید. شما به محافظت های بیش از حد در برابر اشعه های یو وی ندارید. شما با سه جفت عینک آفتابی می توانید پوشش خود را مرتب کنید و استفاده کنید تا زمانی که آنهارا از دست بدهید و یا اشتباهی روی آنها بنشینید.

 

Continue Reading

پوشاک آقایان

خوش تیپی دانشجویی پسرونه

Published

on

دانشجویان خوش تیپ

نکات مهم و راحت برای خوش تیپی شما در دانشگاه

انتخاب لباس دانشجویی پسرانه کار سختی نیست اگر بعضی از اصول و قواعد کلی را بدانید و رعایت کنید. وقتی این مطلب را خواندید تمام نکات رو به یاد داشته باشید و هنگام رفتن به دانشگاه همشو رعایت کنید و به  خاطر بسپارید قرار نیست تمام گزینه هایی که معرفی کرده ایم را بخرید و ممکن است خیلی‌هایشان را همین حالا هم داشته باشید یا بعضی هایشان با استایل شما جور نباشند.

تیپ دانشجویی پسرانه و مهم بودن  تی شرت

خرید تی شرت را در اولویت قرار دهید به خصوص که می‌توانید آن را به تنهایی یا زیر یک پیراهن مردانه با دکمه‌های باز بپوشید. مدل تی شرت‌ برای تیپ دانشجویی پسرانه، باید شامل دو فرم یقه شود؛ یقه گرد و یقه هفت. تیشرت یقه گرد به خصوص با پیراهنی که روی آن می پوشید خوب می‌شود و تیشرت یقه هفت را می توانید به تنهایی هم به کار ببرید.

روزهای اول مهر می توانید سراغ رنگ‌های شاد و روشن تابستانه بروید. اما اگر دوست دارید تی شرت مردانه ای بخرید که به درد روزهای بعد هم بخورد پیشنهاد ما انتخاب رنگ های طوسی، سرمه ای، سفید و مشکی است.

کت تک مردانه، ضروری یا غیر ضروری؟

اگر  به خوش تیپی خود اهمیت می دهید  و هزینه بیشتر برایتان مهم نیست، پیشنهاد می کنیم کت تک مردانه را به کمدتان اضافه کنید. کت تک مردانه پارچه‌ای دو دکمه به رنگ سرمه ای یا مشکی و کت تک جین مردانه با رنگ تیره دو عضو تازه کمد شما می شوند که ست لباس دانشجویی پسرانه شما را تکمیل می کنند. اگر بیشتر اسپرت می پوشید کت تک جین را جایگزین کت تک پارچه ای کنید. اگر هم این گزینه ها را دارید می توانید کت تک پارچه ای را با تیشرت یقه هفت یا پیراهن بپوشید و کت جین را با تیشرت یقه گرد و پولوشرت همراه کنید.

پلیور یا سویشرت مردانه؛ کدام به دردم می‌خورد وکدام خوش تیپ تر است ؟

سویشرت به راحتی با شلوار جین مردانه ست می شود و تیپ اسپرت می سازد و پلیور یا ژاکت مردانه را می‌توان به همراه شلوار کتان برای داشتن یک ست نیمه رسمی پوشید. برای انتخاب هودی یا سویشرت می‌توانید سراغ رنگ هایی مثل نارنجی، سبز تیره، کرم، مشکی و قرمز بروید.

این رنگ ها برای نیمسال اول تحصیلی که هوا خنک و سرد است، مناسب هستند. برای انتخاب پلیور هم سراغ رنگ هایی مثل طوسی، سرمه‌ای، مشکی، آبی، قرمز و پرتقالی بروید. برای داشتن یک تیپ خاص می‌توانید زیر پلیورتان پیراهن مردانه بپوشید و بگذارید یقه اش خودی نشان بدهد. اگر بیشتر نیمه رسمی می پوشید سراغ پلیورتان بروید و برای اسپرت پوشی از سویشرت یا هودی استفاده کنید.

 

 

چند نکته مهم برای داشتن تیپ دانشجویی شیک

 

اگر اضافه وزن دارید از تناژهای تیره هر رنگی استفاده کنید و اگر لاغر اندام هستید با خیال راحت سراغ رنگ های روشن تر هم بروید.

پسرانی که شانه های پهن و میان تنه لاغر دارند تقریبا می توانند هر نوع لباسی بپوشند؛ هم تنگ و هم گشاد.

رنگ‌هایی مثل سفید، مشکی، طوسی و سرمه‌ای را به عنوان چهار ضلع یک مربع در نظر داشته باشید. هر کدام از این رنگ ها را می توان با مجموعه بزرگی از رنگ های دیگر یا حتی با سایر اضلاع ترکیب کرد و نتیجه خوبی گرفت.

اگر دوست دارید قدتان بلند به نظر برسد موقع خرید شلوار سراغ شلوار فاق بلند بروید و اگر قدتان بلند است و نمی‌خواهید پاهایتان کشیده به نظر آیند سراغ فاق متوسط بروید.

در هیچ شرایطی شلوار فاق کوتاه نپوشید، دانشگاه و غیر دانشگاه هم ندارد.

عناصر اصلی کمدتان شامل شلوار جین و پارچه‌ای، تی شرت و پولوشرت، پلیور یا کاردیگان، کفش رسمی و روزمره، کاپشن یا پالتو می شود.

در کنار داشتن رنگ های خنثی، چند تکه لباس رنگی هم داشته باشید. رنگ های شاد سن شما را کمتر می کنند و نشاط بیشتری به ظاهرتان می بخشند.

چنانچه می خواهید اساتیدتان را تحت تاثیر قرار دهید و در آینده با آن ها همکاری کنید، از حالا شبیه شغل و موقعیتی که دوست دارید لباس بپوشید.

در نهایت شما با این نکات ساد خوش تیپ می شوید

Continue Reading

مطالب داغ